Takmičenje za moderatora je u toku,prijavite se!

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Šta sanjate? on Mon Feb 06, 2012 2:58 pm

1DBELIEBER^^

Directioner (:
Directioner (:
Pa kakve snove sanjate,ružne lijepe..i malo nam opišite,šta to sanjate? :D

View user profile

2 Re: Šta sanjate? on Mon Feb 06, 2012 3:02 pm

Zayn Malik Maniac

Administrator
Administrator
Danas sam sanjala da me jurila patka. Jest boga mi xD

Kao da sam trčala kroz neku šumetinu, i da je tu bila patka. Posle sam pala, i onda je ona počela da me juri. I ja sam počela da vrištim i da plačem. I onda sam videla čoveka kako je ubio patku. (zato što sam gledala film na Fox Crime xDDDDDDD) :/

3 Re: Šta sanjate? on Mon Feb 06, 2012 3:51 pm

LittleMixer^^

Directioner (:
Directioner (:
Haha.. E sad ću ja da napišem šta sam sanjala, san niđe veze xD
Ali ajd.. Biće dugo xD

Bio on (nebitno ko xD) na terasi kod mene i držao je neku spravu, Bog zna šta sam ja to izmislila u snu, i ja mu kažem aj uđi na moj fb da vidim ima li kakav zahtjev (a ja sam tu kao očekivala zahtjev za prijateljstvo od njega ).. i on uđe al ne zna na toj spravi da otvori zahteve za prijateljstvo.. i ja njemu pokažem nešta rukama kako se to radi, al on ne konta... i ja uhvatim njega za ruke i pokžem i on skonta.. i pustim ja, a on mene uhvati za ruke i počne me zezati kako male ruke imam i tako on mene zeza, i ja pobjegnem ispred kuće.. xD
i sjedem na stepenice.. i čujem ja u kući neko, ja otvorim vrata kad neka cura, njegova bivša xD.. ona se pakuje, hoće da se iseli iz moje kuće.. i ja zatvorim vrata, i oped sjednem ispred na stepenice, i on dođe.. i uzme neke papire i baca ih okolo, i ljubi me po vratu.. i sve govori 'zavešću ja tebe'.. hahaha.. i ona njegova bivša izlazi iz kuće i govori mu kao 'znala sam da ćeš koristit magiju na njoj kao i na meni' nešto tako.. i ona mu ukrade te papire.. i ode....a on kaže 'ma nije meni potrebna magija'. i opet me nastavi ljubit..hahahahaha
znači niđe veze... :D

A inače uglavnom sanjam lepe snove, retko kad nešto ružno, hvala Bogu (:

View user profile https://twitter.com/#!/Evanna1D_Mixer

4 Re: Šta sanjate? on Mon Feb 06, 2012 6:48 pm

horny.bitch

Directioner (:
Directioner (:
ahahahhaahha :D .

Inače ja sam sinoć sanjala kao bila sam u nekom lokalu gde su bili samo crni ( ja jedina bela xd ) i One Direction su pevali Stand Up , a svi su sedeli niko nije hteo da igra . I ja sam počela da vrištim '' C'mon people stand uppp '' i oni ljudi gledaju me čudno i pitaju me '' Why '' i ja sam kao počela da plačem '' Because it's a stand up , c'mon pepole stand up '' i svi su na kraj ustali :D .

View user profile http://myboyfriendisnotinthe1d.tumblr.com/

5 Re: Šta sanjate? on Tue Feb 07, 2012 12:47 pm

1DBELIEBER^^

Directioner (:
Directioner (:
JOOJ šta sam sinoć sanjalaaa xDD hahah

kao to se dešava u mojoj kućii..ja sam u vezi s'Antwon Tanner xD HAHAH niđee vezeee..i sad je on doveo neke cure,,za neku reviju..ali mene te cure nerviraju -.- xD i sad one isprobavaju neku odjeći..i jedna cura kojaa mee najviše nervuraa uzela moju haljinu..xD i ja sam se počela svađati s'njom,i udarila sam je..xD HAHAH i tak smo se mi svađale..i sad je on došao msm Antwon..i kao 'prekinite,nemojte se svađati''xD bla bla.. :D i on otišao s'tom curom ( nmz joj ime xD) ahha i ja se naljutila i otišla u sobu..i ja sam neš kao razmišljala,i raymišljala.... i kad sam htjela da legnem da spavam,,neko mi je pokucao na vrata..kad ON..xD i neš smo pričali..i tak to..:D i onda sam se počela ljubiti sa njiim :D HAHAHAHHAHAH xP i znate šta daljee idee. :D HAHAH Božee nzm gdje mi on pade u snoveee.xD :D haha ali bilo je dobro..:P et

View user profile

6 Re: Šta sanjate? on Tue Feb 07, 2012 1:32 pm

horny.bitch

Directioner (:
Directioner (:
Ses 3:) ahah

Ja sam sanjala da smo ja i Zayn u vezi i ja sam bila kod njega kući i onda oni su išli večeras na red carpet xd , a ja sam trebala da ostanem kod njih kuci . I Zayn izašo i oni me terali da pođem s njima i Niall reko '' To je odlicna ideja '' i Zayn u tom trenutku ušo i pitao šta je odlična ideja i Niall mu reko i on počeo da me moli i napravio onu slatku facu kao u Video Dairy 4 kad kaže Louisu '' I love you too '' i ja sam pristala . I kasnije smo pravili nešto za moj dnevnik a tu bio novinar jedan i ja sam rekla '' Idem da se presvučem '' a Zayn pošao za mnom i Liam ga pitao '' Gde ćeš ti ? '' A on reko iz šale možda mi se posreći xd i onda mi smo otišli u moju sobu i znate već sve xd . . I to bilo u novinama moji otkrili i tražili da se vratim u Srbiju da vide test i Zayn me molio da plati doktoru za lažan test i ja sam pristala posle dužeg vremena ^^ .

7 Re: Šta sanjate? on Fri Feb 10, 2012 12:02 pm

LittleMixer^^

Directioner (:
Directioner (:
Hhahahahaahahahaha... Jao snovaa xD
Hoću i ja neki tako zanimljiv xD

Ja sam sinoć sanjala 2-3 sna. Ali samo se jednog sećam celog.
Ja sam se vozila u nekom avionu, u prvoj klasi, s nekom drugaricom. (a curu ustvari jednom u životu videla, nzm gde mi dođe u san)
I mi tu sretnemo 1D, i odjednom u tom avionu, mi postanem najbolji prijatelji s njima (xD). I tako smo mi stigli u neki grad, i treba sad da se rastanemo sa njima. A ova moja drugarica opičila plakat, neće da se rastaje, ona njih voli previše. I oni kažu da možemo s njima u njihov hotel (haha). I takoo, tamo smo nešta pričali, jbg ne sećam se šta. E onda su oni negde otišli, i vraćaju se oni u sobu u hotelu, kad Liam sav nešto tužan. A oni ostali iza njega i zezaju ga nešto. Liam se baci u krevet, i okrenu glavu od svih nas da ga ne vidimo. I onda je neko od njih rekao: "Ah, mala bebica. Nećeš valjda sada plakati zbog cure." (A njega je tu cura ustvari prevarila). I oni njega tako zezali, i ja kažem aj začepite, glupi ste. Vidite da je tužan. I oni svi zašutiše, i legli u svoje krevete. I sad Harrijev i Liamov krevet jedan do drugog. Ostali su svi zaspali samo nas troje budni. I ja priđem i sjednem na Liamov krevet, a Harry gleda, gleda i okrene se na drugu stranu. I počnem ja pričat s njim, da mi kaže šta se desilo. I tako on meni ispriča kako ga je Danielle prevarila (xD) i ja njega počnem tešit, pričat mu nešta.. I on nas pokrije nekim jorganom, il čime već, i sve se približava, hoće da me poljubi. A ja njemu sve govorim: "meni se sviđa Harry, ja tebe ne smijem ljubit." (xD) I na kraju ja odustanem od pričanja (xD) i krenem da ga poljubim. Kad mama zove, budi me -.-
Prekinu mi najbolji dio sna..Cccc

Hahaha..Roman sam ispisala :D
E, a ljudi pišite vaše snove. Baš mi je zanimljivo čitat :D

View user profile https://twitter.com/#!/Evanna1D_Mixer

8 Re: Šta sanjate? on Fri Feb 10, 2012 1:45 pm

horny.bitch

Directioner (:
Directioner (:
Hahahahh Liamu da kažeš da ti se sviđa Harry ? Bože , Bože xdd !

Ja sam sinoć sanjala da sam došla kod Nialla i gledali smo neki ljubavni film , celo lice nam je bilo naduveno od plakanja i onda je on rekao '' Anyway boys coming soon . '' tako nešto i ja sam pitala '' How do i look ? '' i on mi se samo nasmejao i rekao '' Truely.'' (Iskreno , nzm kako se pise ) i onda oni dosli i tu nas zezali sto gledamo romantican film pa smo gledali horor i samo se ja i Niall nismo uplasili a ostali nisu mogli da spavaju xd .

9 Re: Šta sanjate? on Sat Feb 11, 2012 11:12 am

1DBELIEBER^^

Directioner (:
Directioner (:
HAHAHAHAHA.! :D

Ja sam sinić sanjala 2 sna..xP :D
Prvi san...mi ne idemo u školu zbog snijega,msm tako su vjestima najavili...i sad ja nisam išla u školu..xD msm ko bi još išao? xD i kad se to završilo,norm ja sam krenula u školu..xD i kad sam tako došla,društvo me čudno gledalo.O.o ja reko 'šta me gledate' a,oni pa što nisi dolazila u školu..:O ja stalaa gledala O.o kakva škola,nije se išlo zbog snijega.:S a oni kao 'ma jestee,dobila sii dosta neopravdanih,sad ćeš izleteti iz školeee' aaaa ja ko dbl stojim..xD Božee..i sad mi krenuli napolje...kad tamo Milos Bogdanović ( što mi se sviđao) -.- pff..i ja kako prolazim pored njega on meni nešto dobacujee..xD i ja se okrenem,on ništaa.. I mi smo sjeli na neke stolice u holu...i sad 'ja čujem svoj glas negdje,čudim se otkud to.xD HAHAH ' ja se okrenem kad ja na internetu..:O HAHA božeee a to gledao neki momak fiin,znatee kako je sladaak.. :D xD a na tom snimku je kako ja neš plešem..xD ubi božeeee ..:S i ja priđem oni se smiju..-.- a,i meni je sniješno..xD HAHHaa da krenem kući,sad će mi bus....ja se okrenem kad nema mi stvari..:S aa ja sam nosila neku loptnu malo sa sobom..:D i ja pitam gjdje su mi stvari,,oni ništa ja opet oni ništa..i ovaj Lijepi momak što je bio tu..on kažee evoo ti ih izaa..:) i kako sam ja uzimala stvari..ispade mi loptica na njegove noge..:D HAHA i on sad počeo da se igra s'njom,,i tak to..:D HAHAH i ja kad sam krenula na autobus,,on mi prišao,i šapnuo 'DOBRO IGRAŠ' :D ja se zacrvenila i reko HVALA..i ja odeem..:D HAHAHHA XD božee san niđe vezee.:D

a Drugi..ovako u moje mjesto msm gdje ja živom dolazee 1D ..:AAA: :DD i sa će oni doći i bira će po dvije cure..:D aa i sad znate koje su bile cure,a njih 5-rica...msm da izaberu po 2..za nešto zab sam za šta..:Di oni su došli..:d prvo izlazi Harry,i on bira dvije cure.. alo to nisam ja :( posle njega izlazi Niall,i on bira 2.ali nisam ja :( haha ide Zayn..takođee isto :( Loui istoo :(( ja sam počela plakatii,baš mi je bilo krivoo..i ostao je još Liaam..:D i on izlazi a znoje mu se neš rukee..(: trema..ga uhvatila..:P hihi i sad on prilazi..i gleda gleda gledaa..:D a ja pošto sam plakala..odvojila se..ono nije me briga..:( i u tom trenutku mi je zazvonio telefon..i pjesma 'ONE THING' i mene je ta pjesma povukaa..:D i ja počela đuskati..:D ja sva Veseleeee.:D I Liam čuo too i okrenuo se prema meni.. i pita 'Who IS THAT girl' i polako je on išao prema meni..i kad je došao dio pjesme gdje on pjevaa...i počeo pjevati.( kako sam napisala=) haha ja sam stala i gledala u njegaa.. a ON TAKO SLADAAK,OČII NJEGOVEEE.. :$ AA pjeva on,pjeva..:D aa ja se smijeem..:D aa znate kako sam bila srećna..završila se pjesma on gleda u mene ja u njega..:$ i on prilazi polakoo,ja se ukočilaa :O hahaa uhvatio me za ruku,i nešto mi je pričaoo ali sam zab.:D koliko sam se zaljubila, ZAGRLIO ME JAKO i NASMIJAO SE..:D i to je bio moj najbolji SAN! :D I LOVE U LIAM! :D qqq qqq qqq qqq

View user profile

10 Re: Šta sanjate? on Sat Feb 11, 2012 3:48 pm

horny.bitch

Directioner (:
Directioner (:
:D

Ja sam sinoć sanjala opet Nialla . ♥
Kao ja sam otišla kod bake na selo i tamo sam trebala da budem nedelju dana . ( Inače u SAD-u smo xd ) i ja sam izašla navečer kao kod njih u centar i tamo bio neki dečko tj. Niall ali ja to nisam znala . A on sedeo pored fontane i oko njega su bile neke devojke . A ja tamo nisam znala nikog jer godinama nisam bila . I onda sam srela starog druga i njegovu sestru . I ja sam ih pitala ko je onaj dečko što sedi pored fontane , i oni me čudno gledali i rekli '' Niall Horan zar ne znaš za One Direction ? '' I ja sam počela da vrištim , ali nisam htela da mu priđem . Ali onda me oni naterali da prođemo pored njega , i onda sam ja uzela parfem i naparfemisala sam se ugušila sam ih sve xd , i mi smo prošli nekako to je bilo užasno čudno . S jedne pa s druge stran jbm li ga xd i on se okrenuo da vidi ko je to prošao i onda mi je prišao a ja sam se ukočila a on se namršito i malo zakašljao O.o izgleda da je zbog parfema haha xd , i onda smo se upoznali ja sam mu tražila sliku i autogram i tu smo ostali dobri prijatelji . Bilo smorno , nikakva akcija xd .

11 Re: Šta sanjate? on Sun Feb 12, 2012 12:53 am

MissNothing

Administrator
Administrator
hahhaha joj vi ste ludi xDDD kako se ismejah fino :))

moje bolje da ne pricam bar onaj od sinoc previse morbidno :O :(

View user profile http://one-direction.forumotion.eu

12 Re: Šta sanjate? on Wed Feb 15, 2012 12:52 pm

1DBELIEBER^^

Directioner (:
Directioner (:
Ajmoo pišiteee snoveeee :D

View user profile

13 Re: Šta sanjate? on Sat Feb 18, 2012 10:05 pm

One Direction Serbia

Directioner (:
Directioner (:
1D Kid^^ wrote:Ses 3:) ahah

Ja sam sanjala da smo ja i Zayn u vezi i ja sam bila kod njega kući i onda oni su išli večeras na red carpet xd , a ja sam trebala da ostanem kod njih kuci . I Zayn izašo i oni me terali da pođem s njima i Niall reko '' To je odlicna ideja '' i Zayn u tom trenutku ušo i pitao šta je odlična ideja i Niall mu reko i on počeo da me moli i napravio onu slatku facu kao u Video Dairy 4 kad kaže Louisu '' I love you too '' i ja sam pristala . I kasnije smo pravili nešto za moj dnevnik a tu bio novinar jedan i ja sam rekla '' Idem da se presvučem '' a Zayn pošao za mnom i Liam ga pitao '' Gde ćeš ti ? '' A on reko iz šale možda mi se posreći xd i onda mi smo otišli u moju sobu i znate već sve xd . . I to bilo u novinama moji otkrili i tražili da se vratim u Srbiju da vide test i Zayn me molio da plati doktoru za lažan test i ja sam pristala posle dužeg vremena ^^ .
Covece i ja sam imala skoro isti san!!! xD :D lol!

View user profile

14 Re: Šta sanjate? on Tue Feb 28, 2012 7:47 am

Zayn Malik Maniac

Administrator
Administrator
One Direction Serbia wrote:
1D Kid^^ wrote:Ses 3:) ahah

Covece i ja sam imala skoro isti san!!! xD :D lol!

15 Re: Šta sanjate? on Sun Mar 04, 2012 8:40 pm

horny.bitch

Directioner (:
Directioner (:
:D
Ja sam sinoc sanjala da smo se ja i Niall dopisivali preko pisma jedno mesec dana i ja sam mu rekla u pismu kako cu da pocinim samoubistvo bla bla truc i on je rekao ''Im coming tomorrow.'' Aioasjdioasjdaios :D i ja na areodrom ga cekam a pre toga sam taxistu smorila xd i onda tu placem i smuvamo se mi :DDD i onda on kaze ajde idemo zajedno kod mene i mi odemo kuci kod mene i ja se spakujem i onda se posle vencamo :D i tako ♥

16 Re: Šta sanjate? on Wed Aug 08, 2012 9:34 am

JustDirectioner

Directioner (:
Directioner (:
Ja sam sanjala ormar krele

View user profile http://sakytza997.wix.com/one-direction#!home/mainPage

17 Re: Šta sanjate? on Mon Aug 20, 2012 7:50 am

•Just.Me•

Directioner (:
Directioner (:
Svašta xPPPPP